EVO Heat Pump: найкраще співвідношення ціни та продуктивності.
Тепловий насос EVO EP-55 обладнаний високопродуктивним компресором TOSHIBA— GMCC і титановим двухспиральным теплообмінником, що дає ККД теплового насоса 6,13, при умовах: повітря 26 °C, вода 26 °C. тобто, при споживанні 0,88 кВт електроенергії, тепловий насос виробляє 5,39 кВт тепла.
Теплонасос відрізняється простотою в управлінні, він обладнаний панеллю управління з технологією Touch & Go.
EVO EP-55 призначений для плавальних басейнів об'ємом до 25 м 3
Максимальна ефективність теплового насоса досягається спільно з енергозберігаючим накриттям.
EVO pool heat pumps це професійні теплові насоси для сучасних потреб.
ОСОБЛИВОСТІ :
- Діапазон робочих температур +5° C - +43° C
- Працює в режимах нагрівання
- Теплообмінник виконаний з титану, що збільшує його термін служби
- Високопродуктивний компресор TOSHIBA— GMCC
- Антикорозійний металевий корпус
- Тихий і економічний
- ККД 6,13
- WiFi управління
- Управління: панель на корпусі теплового насоса
ГАРАНТІЇ:
- Гарантія на тепловий насос 3 роки

Доставка теплових насосів EVO по всій території України здійснюється службою доставки Нова Пошта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo |
| Країна виробник | Іспанія |
| Об'єм басейну | 25 куб. м |
| Напруга | 220 В |
| Довжина | 76.5 см |
| Ширина | 31 см |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Коефіцієнт перетворення | 6.13 |
| Рекомендований обсяг басейну | до 25 м куб. |
| Підключення | 50 (мм) |
| Струм | 6.26 А |
| Електрична потужність | 0.88 кВт |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Максимальна температура подачі теплоносія | 36 °С |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Теплова потужність | 5.39 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Максимальна температура нагріву | 36 °С |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 |
| Вага | 39 кг. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
- Ціна: 41 800 ₴






