EVO EP-90i - це модель для тих, хто шукає професійну продуктивність та ефективність.
Завдяки високопродуктивному компресору TOSHIBA та двоспіральному титановому теплообміннику, EVO EP-90i має ККД 6,30-17,50. Тепловий насос постійно адаптується до навколишніх температурних умов і досягає максимальної теплової потужності 9.03 кВт
EVO EP-90i працює при температурі до -5°C. Що дозволяє значно подовжити ваш купальний сезон.
Для налаштування робочих програм теплонасос оснащений цифровим дисплеєм з функцією «Touch & Go» та Wi Fi для регулювання температури води в басейні на відстані.
EVO Heat Pump впевнені в надійності своїх теплонасосів, тому гарантія на них становить 3 роки.
Максимальна ефективність теплового насоса досягається за умови використання солярного накриття для басейну.
EVO pool heat pumps це професійні теплові насоси для сучасних потреб.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Діапазон робочих температур -5 ° C - +43 ° C
- Інвертор
- Працює в режимах нагрівання/охолодження
- Теплообмінник виконаний з титану, що збільшує його термін служби
- Високопродуктивний компресор TOSHIBA — GMCC
- Корпус: метал з полімерним покриттям
- Тихий та економічний
- ККД 6,30-17,50
- Оснащений Wi Fi
- Управління: панель на корпусі теплового насосу
ГАРАНТІЇ:
- Гарантія на тепловий насос 3 роки
Доставка теплових насосів EVO по всій території України здійснюється службою доставки Нова Пошта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo |
| Країна виробник | Іспанія |
| Об'єм басейну | 40 куб. м |
| Напруга | 220 В |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 76 см |
| Ширина | 35.6 см |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Коефіцієнт перетворення | 6.3 |
| Підключення | 50 (мм) |
| Рекомендований обсяг басейну | до 40 м.куб. |
| Струм | 8.5 А |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Максимальна температура подачі теплоносія | 36 °С |
| Потужність охолодження | 4.65 кВт |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Теплова потужність | 9.03 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Максимальна температура нагріву | 36 °С |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 54,40 |
| Вага | 40 кг. |
- Ціна: 65 560 ₴











