Прагнучи забезпечити своїм клієнтам чудову продуктивність, EVO розробили тепловий насос EVO EP-190i.
Високопродуктивний компресор з перемінним циклом і новий титановий двоспіральний теплообмінник дають йому ККД вище 6.53~18.20.
Панель управління EVO EP-190i допоможе вам налаштувати необхідну температуру води.
EVO Heat Pump впевнені в надійності теплонасосів і надають гарантію 3 роки.
Максимальна ефективність теплового насоса досягається при використанні солярної плівки 500 мікрон.
EVO pool heat pumps це професійні теплові насоси для сучасних потреб.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Діапазон робочих температур -5° C - +43° C
- Інвертор
- Працює в режимах нагрівання/охолодження
- Теплообмінник виконаний з титану, що збільшує його термін служби
- Високопродуктивний компресор TOSHIBA— GMCC
- Метал з полімерним покриттям
- Тихий і економічний
- ККД 6.53~18.20
- Обладнаний Wi Fi
- Управління: панель на корпусі теплового насоса
ГАРАНТІЇ:
- Гарантія на тепловий насос 3 роки
Доставка теплових насосів EVO по всій території України здійснюється службами доставки Нова Пошта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo |
| Країна виробник | Іспанія |
| Об'єм басейну | 90 куб. м |
| Напруга | 220 В |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 40.8 см |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Коефіцієнт перетворення | 6.53 |
| Підключення | 50 (мм) |
| Рекомендований обсяг басейну | до 90 м.куб. |
| Струм | 19.5 А |
| Електрична потужність | 2.85 кВт |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Максимальна температура подачі теплоносія | 36 °С |
| Потужність охолодження | 9.07 кВт |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Теплова потужність | 19.21 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Максимальна температура нагріву | 36 °С |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 |
| Вага | 72 кг. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 760 ₴











